Hakkımızda

İPEK Çiçekçilik Ankara Batıkent te yer alan üç şubesi ile siz değerli müşterilerine hizmet veren bir şirkettir.

2009 yılında Ankara Batıkent İlkyerleşim Mah Sular sitesi No:5 te 3 katlı bir binada hizmete başlayan şirketimiz 2013 yılında Ankara Batıkent te bulunan ATLANTİS AVM No.134 de açılan ikinci şubesi ve 2017 yılı itibarıyle Ankara Batıkentte Meydan AVM'de açılan 3. şubemiz ile de sizlere hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana genç, dinamik , güler yüzlü ve konusunda uzman personelleri ile sizlere hak ettiğiniz en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir. sizlere Bu hizmeti verirken de en önemli amacı İletmek istediğiniz mesajlarınızı güzelleştirerek ömür boyu hafızalardan silinmeyerek daima hatırlanabilir hale getirmektir.

İPEK Çiçekçilik her zaman zengin ve taze çiçek çeşitleri ile Sizlere ; Çelenk,Sepet, Ferforje ,Arajman, Buket, Yapay çiçek, kuru çiçek, saksı çiçekleri, peyzaj uygulamaları, dış mekan bitkileri, fide ,tohum, toprak ve takviye besin çeşitleri, özel gün organizasyonları , oda ve araba süsleme konularında hizmet vermektedir.

İPEK Çiçekçilik aynı zamanda Interflora Uluslararası Çiçekçiler Federasyonu Üyesi olup yurt içi ve yurt dışı siparişlerinizde de Teleflor garantisinde Hizmet vermektedir.

Zamanın son derece değer kazandığı günümüzde Online Çiçek Hizmeti İle siz değerli müşterilerimizin zamanını en iyi şekilde değerlendirerek zaman kaybı yaşamadan , dilediğiniz an dilediğiniz yere çiçek gönderimi yapabilmeniz adına Hızla değişen teknolojiyi yakından takip ederek web sayfamızdan da sizlere hizmet vermekteyiz. Sipariş hattımız ya da web sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilir, siparişinizin durumunu her an kısa mesaj veya web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda son teknolojinin sağladığı imkanlar kullanılarak hazırlanan sistemimizde sürekli olarak güvenlik kontrolleri yapılmakta ve geliştirilmeye devam etmektedir.

Mesajlarınızı iletirken Kelimelerin yetersiz kaldığı durumlarda zengin ve taze çiçeklerimizi estetik ve sanatla birleştirerek İletmek istediğiniz mesajlarınızı güzelleştirerek ve ömür boyu hafızalardan silinmeyerek daima hatırlanabilir hale getirmek için kendimizi sürekli yeniliyor yenilikleri yar zaman yakından takip ediyor ve sizlere her zaman en mükemmel hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Saygılarımızla,

İPEK ÇİÇEKÇİLİK PEYZAJ ORGANİZASYON LTD.ŞTİ.

Merkez : İlkyerleşim mah. 1904 CD. Sular Sitesi No : 5 Batıkent - ANKARA

Tel :(312) 386 34 30 / 31 Gsm : 0553 642 65 15

Atlantis AVM Şube: Kardelen Mah. Başkent Blv. ATLANTİS AVM (-1) kat No :134 Batıkent – ANKARA

Tel : (312) 255 5 255 / (312) 255 İPEK(4735) Gsm : 0552 270 18 59

Meydan AVM Şube: Kentkoop Mah., Meydan Batıkent AVM, Batıkent – ANKARA

Tel : (312) 251 25 25 / (312) 255 İPEK(4735) Gsm : 0553 642 65 15

İpek Çiçekçilik
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

İpek Çiçekçilik
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:27
×
Whatsapp